قبل از زدن هرگونه پستی اینو حتما بخونید.

نمایه کاربر
master
عضو فعال
پست: 108
تاریخ عضویت: شنبه 16 آبان 1388, 8:41 pm
محل اقامت: تبریز
تماس:

قبل از زدن هرگونه پستی اینو حتما بخونید.

پستتوسط master » شنبه 7 فروردین 1389, 10:41 am

سلام بر دوستان بزرگوار
جهت حفظ نظم و یکپارچگی سایت لطفا قبل از اینکه پستی بزنید این نکات را مد نظر قرار بدید:
1- ابتدا دسته مورد نظر برای درج مطلب خود را پیدا کرده و موضوعات ( تاپیک ها) داخل آنرا ملاحظه کنید تا موضوعی تکراری درج نشود. یعنی اگر موضوعی متناسب با مطلب شما از قبل وجود دارد آن موضوع را باز کرده و با کلیک روی دگمه ارسال پاسخ مطلب خود را ذیل همان موضوع درج نمائید و اگر موضوع متناسبی نیافتید می توانید موضوع جدیدی باز نمائید.

2- هنگام ارسال پاسخ به موضوعات قبلی اگر مطلب شما ارزش محتوائی برای دیگران نداشته و برای اطلاع نویسنده یا نویسندگان قبلی آنرا درج می کنید بهتر است این گونه نقطه نظرات را از طریق پیام خصوصی به کاربر مورد نظر خود بفرستید.

3- اگر در پست خود قصد استفاده از تصویری را دارید ابتدا به بانک تصویر مراجعه نموده و تصاویر خود را بانک تصویر آپلود و لینک تصاویر را دریافت و در پست خود استفاده نمائید.

4- اگر فایلی را برای استفاده دیگران به اشتراک می گذارید حتما آن فایل را ضمیمه کنید و اگر حجم فایل زیاد است با مراجعه به آپلود سنتر فایل خود را آپلود و لینک فایل را دریافت و در پست خود استفاده نمائید.

5- برای تشکر از پست های قبلی هرگز پست نزنید. اینکار را به راحتی با کلیک روی دگمه تشکر کنار مطلب می توانید انجام دهید.

6- در متن پست، مشخصات فردی خود را وارد ننمائید. اگر مایل به انجام چنین کاری هستید با مراجعه به کنترل پنل خود و ویرایش امضا می توانید مشخصات یا هر نوشته دیگری را آنجا وارد نمائید تا پای همه نوشته های شما به طور اتوماتیک درج شود.

7- این وب سایت در زمینه آموزش ریاضی فعالیت نموده و طبیعتا تمام پست های کاربران باید مرتبط باشد.

با احترام
و تشکر ویژه از دوستانی که در موضوعات و بحث ها شرکت داشته و دارند.

بازگشت به “آموزش ریاضی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان

cron